حریم خصوصی

همانطور که میدانید برای عضویت در همه فروشگاه های دیجیتالی نیاز است اطلاعاتی را در اختیار فروشگاه قرار دهید، این اطلاعات به مدیران فروشگاه در جهت ارائه خدمات امن و مطمئن یاری میرساند. این اطلاعات شامل آدرس، شماره تلفن و ایمیل میباشد.
بدیهی است که تنها راه ارتباط ما با شما اطلاعاتی است که خود شما وارد می کنید، بنابراین شایسته است که در درج اطلاعات شخصی خود کمال دقت را لحاظ فرمایید. ضمن اینکه میتوانید نام ، آدرس و تلفن شخص دیگری را به منظور هدیه دادن یا عدم حضور سفارش دهنده و سایر موارد مشابه درج نمایید که در اینصورت هوم سل تنها برای این سفارش ، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
هم چنین ممکن است هوم سل جهت اطلاع رسانی در مورد فروش های ویژه، تخفیفات، محصولات جدید یا خاص و غیره به شما عزیزان پیامک و ایمیل ارسال کند. در صورتی که تمایل به دریافت ایمیل یا پیامک ندارید گزینه دریافت خبرنامه را در پروفایل خود غیرفعال کنید.
چنانچه نظرات ارسال شده توسط کاربران مشمول مصادیق محتوای مجرمانه یا غیراخلاقی باشد ، هوم سل در زمینه انتشار یا ویرایش آن مختار است.
اعضای سایت حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنهارا در محدوده ذکر شده به هوم سل واگذار مینمایند و حق اعتراض را از خود سلب می نمایند.
لطفا جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی ، در حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری خود کوشا باشید.
ضمنا در صورت تغییر شماره همراه خود و یا واگذار کردن شماره همراه خود به فرد دیگر، هرچه سریع تر شماره خود را در پروفایل کاربری تغییر دهید و شماره جدید خود را وارد نمایید.
بدیهی است که مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی ناشی از کوتاهی و اهمال کاربر با ایشان می باشد و کاربر حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.
مجموعه هوم سل به شما اعضای گرامی سایت این اطمینان را می دهد که اطلاعات شخصی شما تنها نزد مدیران مجموعه قرار گیرد مگر به دستور مقامات قضایی در اختیار مراجع مربوطه قرار گیرد.
واضح است که با پذیرش این نکات و عضویت در سایت حق اعتراض در این زمینه را از خود سلب می نمایید.
هوم سل حداکثر تلاش خود را در جهت ایمن سازی و استفاده از لایه های امنیتی وب سایت نموده است.
طبیعتا مسئولیت سوءاستفاده های احتمالی به شخص یا اشخاص متخلف مربوط می باشد و هوم سل از قبول مسئولیت در این مورد مبری می باشد.
هوم سل تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما در جهت خریدی امن ، آسوده و لذت بخش می نماید.
در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید :
شماره همراه :
09031579502