دسته‌بندی نشده

بسته اینترنت و مکالمه عید فطر همراه اول

بسته اینترنت و مکالمه عید فطر همراه اول

همراه اول به مناسبت فرا رسیدن عید فطر، بسته پیشنهادی را برای مشترکان خود آماده کرده است. این بسته، ترکیبی از اینترنت و مکالمه با قیمتی مناسب است.

همراه اول در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی، بسته‌های ویژه‌ای را به صورت رایگان یا با تخفیف برای مشترکان خود عرضه می‌کند. اکنون نیز این اپراتور بسته ترکیبی را به مناسبت عید فطر، در نظر گرفته است.

مشترکان همراه اول می‌توانند به همین مناسبت از 10 تا 14 اردیبهشت ماه، بسته ترکیبی 3 روزه شامل 3 گیگابایت اینترنت به علاوه سه ساعت مکالمه درون شبکه را به قیمت 10 هزار تومان به علاوه 9 درصد مالیات ارزش افزوده (در مجموع 10هزار و 900 تومان) خریداری کنند. هزینه این بسته برای مشترکان دائمی روی صورتحساب دوره محاسبه خواهد شد و برای مشترکین اعتباری نیز از اعتبار سیم‌کارت کسر خواهد شد.

مشترکان همراه اول می‌توانند بسته پیشنهادی عید فطر را به دو روش خریداری و فعال کنند. روش اول استفاده از اپلیکیشن همراه اول است. کاربران این اپلیکیشن اگر در بازه زمانی 10 تا 14 اردیبهشت به سراغ آن بروند، در صفحه اول با پیغام فعالسازی بسته ویژه عید فطر همراه اول رو به رو خواهند شد.

با کلیک روی گزینه فعالسازی، وضعیت خرید و در دسترس قرار گرفتن آن برای مشترک پیامک خواهد شد. مشترکان اعتباری همراه اول بایستی پیش از فعالسازی این بسته، بایستی حداقل اعتبار به اندازه قیمت این بسته (10هزار و 900تومان) داشته باشند.

مشترکان این اپراتور همچنین می‌توانند با شماره‌گیری کد #67*100* جهت خریداری و فعالسازی بسته ویژه اقدام کنند.

با شماره‌گیری این کد، در مرحله بایستی عدد یک را وارد کردد. سپس مدت زمان بسته و شرایط آن نمایش داده شده که در صورت نیاز به راهنما می‌توان عدد 9 را وارد کرده در غیر این صورت عدد یک را بایستی ثبت کرد. در ادامه نیز تاییدیه از مشترک درخواست شده که با ارسال عدد یک، نتیجه درخواست خرید و فعالسازی این بسته برای مشترک پیامک خواهد شد.

منبع : دیجیاتو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *